Monika "Jac" Jagaciak:Kıskançlıktan Çatladım

30 Nisan 2012 Pazartesi

          Daha önce Barbara Palvin için bir "kıskançlıktan çatladım" yazısı yazmıştım (o yazıyı burada bulabilirsiniz), şimdi de Monika Jagaciak yani nam-ı diğer Jac için yazıyorum. Aslında Jac lakabı ona bağlı olduğu modellik ajansının bir hediyesi.
          94 doğumlu Polonyalı model aslında model olmasaymış şu an başarılı bir atlet olabilirmiş zira babası bir antrenör, ablası da Polonya'nın en iyi uzun atlamacısıymış. 13 yaşında modelliğe başlayan Jagaciak ; ünlü marka Hermes'in çekimi için 600 model adayı arasından  seçilince büyük çıkışını yapmış oldu. 2008 yılında 14 yaşında iken Avustralya moda haftası için modellik yapmaya gittiğinde yaşı yüzünden Avustralyalı yetkililerin engeline takıldı. Bu durum da yaşı bu kadar genç modellerin piyasada olmasının ne kadar etik olduğu sorusunu doğurdu tabi. Fakat tüm bunlara rağmen şu an models.com  sitesinde en iyi 50 kadın model arasında 8. sıraya kurulmuş durumda.



Allah aşkına sorarım size, bir insan kafasında bu zamazingolar olduğu halde hala nasıl güzel görünebilir? Ben olsam Perihan abla gibi görünürdüm.









       

    Hiç yorum yok:

    Yorum Gönder