How to Wear Crop Tops

13 Mayıs 2013 Pazartesi


İşte 90'lardan gelen bir akım daha; crop top'lar (valla Türkçe'sinin ne olabileceğine dair hiçbir fikrim yok tureng'e bile baktım.) Bu tip  bluzları/tişörtleri/gömlekler giymenin bikaç yolu var: Öncelikle hangi tip crop top modelini giymek istediğinizi belirleyin. Korse gibi olanlardan mu, kısa tişört şeklinde olanlardan mı, gömlek tarzında olanlardan mı? Sonra yakalamak istediğiniz tarzı belirleyin; romantik mi, rocker mı, bohem mi? Sonraki adım ise tamamen tarzınızı tamamlayacak parçaları seçmekten geçiyor.

Another 90's trend is making a come back, crop tops. So here are my suggestions on how to wear them: First of all choose what kind of crop top you wanna wear, then determine your style and build your outfit around that style.


1. Yüksek belli şortlar: Eğer göbeğinizi çok açıkta bırakmak istemiyorsanız yüksek belli şortlar (ya da etekler) tam size göre.


      3. Skinny jeanler: Vücut hatlarınıza ve bacaklarınıza güveniyorsanız stilettolar ile beraber skinny jean ya da harem pantolonlarla deneyin.


      4. Etekler: Uçuş uçuş rahat etekleri topuklu ayakkabılar ya da sandaletlerle gündüz ya da geceye adapte edin.

Son olarak da ünlü moda ikonları crop top'ları nasıl kombinlemiş ona bakalım:Eğer tüm bunlar yetmediyse sizin için yaptığım bu iki kombinden ilham alabilirsiniz:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder