Yves Rocher Haul&Review

4 Temmuz 2013 Perşembe

Mağazaya girerken amacım sadece aşağıdaki saç bakım yağını almaktı. Ama indirim lafını duyan her kadın gibi bu alışverişin de sonu taa başından belliydi...
Not: Makjay blogu olmaya karar vermedim ama bundan sonra denediğim ürünleri sizinle daha sık paylaşmaya kara verdim :)  1. Pure Light Fondöten: Ürün pompalı şişede ve gayet sıvı yapıda, kapatıcılığı çok yüksek değil, hafif kadifemsi bir bitişi var, spf yok.Çok yağlı bir cildiniz varsa üstünden bir kat pudra geçmenizde fayda var. Kokusunu beğenmedim, ama genel olarak bitkisel bazlı ürünlerin kokularının pek de muhteşem olmadığını göz önüne alırsak bu bir sorun değil. Bu aralar daha az kimyasallı ürünler kullanmaya yeltendiğim için ve kenarda fondötenim olsun diye aldığım bir ürün.
  2. Sebo Specific Ultra Mat Nemlendirici: İşte bu aldığıma pişman olduğum bir nemlendirici. Kokusu çim gibi. Yapısı ise cildime hiç uygun değilmiş (karma ve hassas bir cildim var) ki yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Eğer kullandığınız ve memnun kaldığınız nemlendiriciler varsa lütfen yorumlarda yazın :)
  3. Hair Repair Oil: İşte alışverişe gitme sebebim.Yabancı bir blogda görüp acaba Türkiye'de var mıdır diye tereddüt içinde gidip almıştım. İçinde üç çeşit yağ var, saçımı yıkamadan önce sadece boy ve uçlarına sürüp 20 dakika bekletiyorum. Sonra da her zamanki gib şampuanlıyorum saçlarımı. Etkisi düzenli olarak kullanımda görülecek bir ürün ama ben etkilerini görmeye başladım.
  4. Roll-on Deodorant: Aloe veralı ürünün %100 terleme önleme gibi bir vaadi yok zaten, sadece kokusunu önlüyor ve diğer deodoratların içerdiği zararlı maddeleri içermiyor. Alışveriş sırarsında hediye olarak vermişlerdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder