Yves Rocher Dökülme Karşıtı Şampuan

9 Ağustos 2013 Cuma

instagram yves rocher şampuan shampoo saç dökülmesi güzellik blogu beauty blog hair

Son haftalarda okuduğum güzellik blogları sayesinde hayatıma giren bir şampuandır kendisi. Başta çok işe yarayacağını umarak almamıştım, hatta fiyatı 15 lira civarındaydı ve bu yüzden bekletilerim çok da yüksek değildi. Ama saçlarımın dökülmesi durdu mu? Durdu. Şunu söylemek istiyorum ki benim saç dökülmem çok uzun süredir devam eden, fakat saçlarımı kelleştirmeyen cinstendi, yani öldürmez süründür desek daha doğru.


İçeriğinde paraben, silikon ya da diğer abuk subuk maddeler yok, çok ciddi köpürmüyor ki bu iyi birşey. Tüm bunlar yerine içerisinde acı beyaz bakla var, dökülmeyi de bunun önlediğini iddia ediyor. Saçınızı ıslattıktan sonra saç derinize iki dakika masaj yaparak şampuanın nüfuz etmesini sağlıyorsunuz. Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve farkı kendi gözlerimle gördüm, ama şunu da tekrar belirteyim çok ciddi derecede bir dökülmem de yoktu. Şişenin dolu görünmesine aldanmayın, bu %50 indirim yüzünden aldığım ikinci şişe :)
P.s: Bu yazızı yazmamı rica eden Beybun'a da selam olsun :)

3 yorum :

  1. Cok tesekkur ederim tatlim, cok bilgili oldu benim icin. Hemen alicagim :) opuldunn

    YanıtlaSil
  2. Canim cok tesekkurnederim, cok iyi oldu benim icin. Hemen alicagim :) bu arada bu 3. Yorumum bu seferde gitmediyse oldurcem :D opuldun

    YanıtlaSil
  3. @belle amiee canım geldi sonunda yorumların :) umarım çooook memnun kalırsın :)

    YanıtlaSil