2013 Sonbaharı | This Fall

17 Eylül 2013 Salı

This Fall


İtiraf etmek gerekirse Ankara bugün kendini kaybetti, bi aklı karıştı bişey oldu. Halbuki ne güzel anlaşıyoduk biz, daha dün açık ayakkabı giymiştim üstelik. Ama inceden inceden diyor ki Ankara "sonbahar geliyo kardeşim, ben zaten yakında soğuturum havayı sen merak etme". Şu an dışarıya çoraplı çıktığım ilk günün şerefine bu postu hazırlıyorum <hala ayaklarım üşüyor bu arada>.
Ama nedense sonbahar bana hep senenin başlangıcı gibi gelir, bu yüzden sanki yeni bir seneye başlıyormuşum gibi heyecanlıyım. umarım bu mevsim beraberinde güzelliklerle gelir.
Yukarıda ise en sevdiğim trendlerin birleşimini görüyorsunuz, kalın hırkaları ve kahve-altın tonlarını giymeyi bu sene sabırsızlıkla bekliyorum. 
I must admit, the weather here has been acting crazy as hell, which means only one thing: fall is knocking our doors. I don't know about you but fall always makes me feel like new year, maybe because of school season which doesn't apply to me anymore. Anyways, i just hope that this fall brings joy and all the good things along with it.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder