Easy Way To Remove Your Mask

4 Mart 2014 Salı


Hani şu televizyonda izlediğiniz, uzmanların yaptığı cilt bakımlarında maskeyi çıkartmak için kullanılan süngerler var ya işte gidin bir an önce onlardan alın kendinize. Suda ıslattığınızda yumuşayan, kuruyunca katılaşan bir yapıya sahip olan bu süngerler pazar akşamı maske rutinimi tamamen değiştirdi. Krem ya da kil bazlı maske hiç fark etmez, hepsini çıkarırken büyük kolaylık sağladı. Ayrıca fazla su harcayıp çıkmayan maskeyle boğuşma derdini de ortadan kaldırdı, ekstradan peeling etkisi de sağlaması da cabası.

Yalnız şimdiden uyarayım; ilk kez kullanıp kuruduktan sonra taş gibi katılaşıyor ki bu normal yapısına döndüğünü gösteriyor, ıslattığınızda tekrar yumuşuyor. Benim elimde olan Watsons'dan yaklaşık 3 liraya aldığım bir paket ve kullandığım süre boyunca ne yırtıldı ne açıldı.

İşte böyle ufak şeyler büyük kolaylıklar sağlayınca ben neden daha önce kullanmamışım diyorum kendi kendime :)

You know the fancy facialists always use sponges to remove masks, well i found similar ones at drugstore and since then i never looked back. My sunday pamper routine has become so much easier since i found these sponges because cream and clay based masks are always hard to remove. Another plus of these is they gently do a peeling which is always good

After the first use, sponges get kind of hard which is normal, so don't freak out, as soon as you wet them they get back to normal :) I got mine at drugstore for only 3 liras, so i'm sure you can find an alternative at your local drugstore. And when you find it, don't set it free!

Facebook, twitter, instagram: @mineyy__

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder