Travel Skincare Essentials

30 Ocak 2015 Cuma


Geçen haftaki Giresun yazımı okuyanların da hatırlayacağı üzere yılbaşında ailemin yanına gitmiştim. Instagramda'da da orada olduğum süre içerisinde götürdüklerimi paylaşmıştım. 

Cilt tipim karma ve hassas. Rutinimde yaptığım en ufak bir değişiklik bile etkiliyor. Bu yüzden kullandığım cilt bakım ürününlerinin mini boyunu bulabilmek büyük avantaj. Özellikle Bioderma misel su yeri değişmeyen bir ürün olduğu için gitmeden küçük boyunu almıştım. Daha önceki bir alışverişimde tester gelen ve denemek için yanıma aldığım Cyréne'in Instant Calm toniği tüm beklentilerimi karşıladı; hatta cildimin hava değişimi yüzünden çılgına dönmesini engelledi. Büyük boyunu da almayı planlıyorum. Kiehl's'ın avokadolu göz kremi kullandığım kapatıcının altında yoğun nem verdiği için çok memnunum ve bittikçe alıyorum (eğer detaylı yazısını yazmamı isterseniz yorum bırakmanız yeterli). Nemlendirici olarak da yine Kiehl's Ultra Facial Cream'i aldım yanıma. Aslında yazın kullandığımda sivilce yapmıştı (bunda yapısının yaz mevsimi için ağır olmasının payı büyük), ama asıl kullandığım nemlendiricim bittiği için yanıma bunu almak zorunda kaldım. Şaşırtırıcı bir şekilde bu sefer cildimde hiçbir reaksiyon göstermedi.  Şu an eski nemlendiricimi yeniden aldığım için kullanmıyorum.

Yanıma aldıklarımı yeterince sade tutmaya çalıştım ve gerekli olanın dışına çıkmadım. Normal rutinimi çok bozmamaya çalıştım. Yakında cilt bakımıyla ilgili daha detaylı bir yazı paylaşmayı planlıyorum ve hepinize güzel bir haftasonu diliyorum!

Mine facebook / twitter / instagram

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder