Welcome To Mineyy 2.0

19 Ocak 2015 Pazartesi


Eveeet, blogun adı değişti, teması değişti, aslında bu yeni hali hayatımda girdiğim yeni dönemi ve olmaya başladığım yeni insanı da temsil ediyor bi yandan. Mineyy ismi baki kalırken yanına eklediğim 2.0 hem blogun gideceği yeni güzergahı hem de 20li yaşlarda olmayı anlatıyor (bu konuya daha sonra yine değineceğim)

Yeni hayat düzeni yeni kararlar
Bundan önce yazdığım ve bi hayli yorum alan "unblogging" yazımda da bahsettiğim gibi üniversiteden mezun olduktan sonra ciddi bir hayat tarzı değişikliği ve hatta okuduğum şehre geri dönmeme rağmen adaptasyon sorunları yaşadım. Arkadaş çevrem sıfıra indi, kendi çevremi yeniden oluşturmak zorunda kaldım, neredeyse ilk 5 ay yalnızlık depresyonuna girdim. Bu kötü mü sonuçlandı, tabi ki hayır. Eski Mine'yi yıkıp yeni bir Mine inşa etmem gerektiği bir süreçti bu sadece. İlk defa kendi evimi tuttum, ilk defa kendi faturamı ödedim

Bundan sonra bu blogdan neler beklemelisiniz?
Eskisi gibi yine güzellik ve moda hakkında yazmaya devam edeceğim, ama az önce bahsettiğim 2.0 durumu, yani benim gibi 20li yaşlarda olan arkadaşlarım için de yazıcam. Daha çok söylemi olan yazılarla; biz kimiz, hayattan ne istiyoruz, hayatımızı nasıl şekillendiriyoruz ve ne hatalar yapıyoruz, bunları anlatıcam sizlere.

Bundan sonra haftanın 3 günü (Pazartesi-Çarşamba ve Cuma) buraya davetlisiniz.

Bana ulaşmak, fikirlerinizi iletmek için facebook / twitter / instagram

2 yorum :

  1. Daveti kabul ediyorum ve randevu verdiğin günlerde buraya uğrayacağım hihi :) Hayırlı olsun blogundaki bu yeni dönem Mine'cim. :) :*

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Canım yaa :) Bu yeni başlangıç çok iyi geldi bana aslında, daha bomba içerikler de yakında şimdiden spoiler vereyim :)

      Sil