Bu Sefer Sıra Yüzüklerde

9 Mart 2015 Pazartesi

dainty rings jewellery gold knuckle rings

Aksesuar yazılarımın ikinci kısmındayız. Bu konuda ne kadar minimal olduğumu daha önce şu yazımda biraz olsun anlatmıştım. Bu yüzden de sıra, ikinci favorim olan yüzüklere geldi. Kolyelerde olduğu gibi bunda da renk seçimim altından ya da bakırdan yana. Cilt alt tonunuz soğuk ise gümüş rengi size daha çok yakışacaktır.

Ben kısa parmaklarımla kullanmaya çalışsam da özellikle eklem yüzükleri uzun ve ince parmaklarda çok hoş duruyor. Eklem yüzüğü seçerken ince olanları kat kat kullanabilmeniz açısından daha kolaylık sağlayacaktır. Beğendiğim bazılarını burada bulabilirsiniz. Bu arada bu yüzüklerin en kötü yanı çabuk kaybolmaları, minik oldukları için kaybettikten çok sonra fark ediyorsunuz. Özellikle alışverişe gideceğiniz ve sürekli bişeyler giyip çıkartacağınız bir gün takmamanızı öneririm.

Diğer seçeneğim ise "dainty ring" diye geçen ince-zarif yüzükler ve yazılı ya da değişik şekilleri olanlar. Yukarıdaki şimşekli yüzüğümü her zaman olduğu gibi yine H&M'den almıştım, şu an sitelerine baktığımda katalogda yoktu ama benzerini etsy'de ve aliexpress'te bulabilirsiniz. Feminen duruşları ve varla yok arası olmaları benim gibi çok şey takmayı sevmeyenler için en büyük avantaj

Bahar geliyor malum, büyük ihtimalle bir sonraki aksesuar yazısının konusu da, bir anda kıyafetinizin havasını değiştirebildikleri için fularlar olacak.

Mine facebook / twitter / instagram

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder