Daha Fazla Mum Almak İçin İyi Bir Sebep

4 Mart 2015 Çarşamba


Hangimiz mum bağımlısı değiliz ki? Benim bile yakmadığım halde sırf kabı güzel olduğu için aldığım mumlar var. Bu bağımlılığın sebebi biraz da olsa youtube guruları gibi geliyor bana, gerçi küçükken de gidip özellikle heves edip kokulu mum almışlığım tabiki vardır. Fakat son zamanlarda Bath and Body Works, Yankee Candle, Jo Malone ve Diptyque marka mumların adeta birer arzu nesnesi haline gelmesi ve fiyatlarının da çok pahalı olması beni acaba daha uygun fiyatlı bişeyler bulabilir miyim diye düşündürmeye başladı.

İnstagramda keşfettiğim Mumyak sitesini karlarının büyük bir bölümünü hayvan barınaklarına bağışlaması ve mumlarının şirinliği sebebiyle denemeye karar verdim. Öncelikle fiyatlar çok makul, burdan iki kere alışveriş yaptım ve kırılmasından korktuğum mumlar sağlam bir şekilde paketlenmişti. Ben pek kokulardan anlamam, mumları da daha çok dekorasyon amaçlı almıştım ama kokuları sitede tarif edilenle aşağı yukarı benzerdi.

Benim gibi uygun fiyatlı dekoratif mum arayanlara bu siteyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu yazının sponsorlu olmadığını da belirtmek isterim, sadece belli bir markaya takılıp kalanlara, oradan alışveriş yapmanın hayatlarını güzelleştireceğini düşünenlere farklı bir alternatif sunmak istedim.

Resimdeki Grumpy Cat mumu merak edenler içi linki burada :) Cuma günü görüşmek üzere!

 Mine facebook / twitter / instagram

2 yorum :

  1. benim de yakmadığım halde aldığım o kadar çok mum var ki! hatta daha da almak istiyorum duramıyorum:P Kedili mum da çok tatlı:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Zaten o mumu gördüğüm anda gözlerim kalp şeklini aldı hahahaha

      Sil