Bir Şapka İki Outfit

29 Nisan 2015 Çarşamba


Uzun zamandır bir şapka arayışındaydım. Fakat ne istediğim fiyatta ne de istediğim modelde bişeyler bulamamıştım. Asos'tan alsam bu sefer çok daha pahalıya gelecekti. Ben de etrafımda bilenlere sorayım o zaman dedim ve Tunalı'daki Şapkacı'yla da böyle tanışmış oldum. Hem otantik kıyafetlerin, üst katında da çeşit çeşit şapkaların satıldığı bir dükkan.

Gittim onca şapka denedim ve en son bunda karar kıldım.Bu şapka aslında etrafında kurdelesi olan bir şapkaydı, onu çıkarttım ve size bir sır vereyim; ben bu şapkayı tersinden takıyorum, çünkü yüzüme bu halinin daha çok yakıştığını düşünüyorum. Alnım zaten dar olduğu için yukarıya kıvrık olan kısmı yüzümü kapatmıyor.

Aldığım dakika şapkayı kafama geçirdim ve doğru aksesuarın kıyafetin aurasını birden değiştirdiğini keşfettim. O gün için çok sıradan olan kıyafetim birden bire karakter kazanmıştı. Ayrıca kirli ya da bi türlü şekil almayan saçı kamufle etmenin en kolay yolunu da bulmuş oldum. Sanırım bunda, şapka takmak için bahaneler üretmemin de etkisi büyük.

Yani demem o ki bu aralar instagramda beni sık sık şapkayla görürseniz yadırgamayın, gülün geçin
Mine facebook / twitter / instagram (@mineyy__)

4 yorum :

 1. ben iki kombini de çok sevdim tam benim sevdiğim basicler. Ama bu aralar çizgiliye taktım hatta pişti bile olduk sayılır bugün:P şapkana ayrıca bayıldım benim de tam istediğim model bu:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seninle pişti olmak benim için bir onurdur! Çizgililer zaten benim başımın tacı <3

   Sil
 2. İki kombin de şahane :) Şapkanda çokkk yakışmış canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok seviyorum sanırım yakında kafama yapışıcak :D

   Sil