Ne Yaptım? Nerelerdeydim?

20 Nisan 2015 Pazartesi


MAKEOVER!
Bu ay benim için yenilikler ayıydı. Henüz 20. gününde olsak da ben saçlarımı kestirdim, telefonumu yeniledim, gardrobuma ufaktan el attım ve en sonunda da senelerdir canımı sıkan dişlerim için harekete geçtim.
Yılbaşından önce ilk kez bir ortodontiste gidip fikir almıştım. 4 diş çekmemiz gerek diyince bi süre bu konuyu askıya aldım. Ondan sonra 2 farklı doktora daha gittim ve sonuç: Şu an tellerim takıldı.
(Bu konuyla ilgili tedavim ilerledikçe çok daha detaylı bir yazı yazacağım o yüzden sorularınız varsa mutlaka yorum olarak bırakın.)

Tedavim için çenemin küçüklüğünden dolayı diş çektirmek zorunda kaldım ki diş çektirmek çok zahmetli ve yorucu bir işlem. Daha önce 20lik dişlerimi de çektirdiğim için önceden idmanlıydım bu konuda. O yüzden annem bir haftalığına bana bakmaya geldi. Çünkü telleri taktırdığım andan itibaren doğru düzgün hiçbir şey yiyemiyordum. Hal böyleyken stokta halihazırda resimlerim olmasına rağmen bloga uzun uzun yazı girmeye halim yoktu. Ben de kendime bi hafta tatilverdim ;)

Siz ne yaptınız ben yokken? Dedikoduları alalım :p

4 yorum :

 1. 3-5 haftaya kalmaz bende tel tedavisine başlıyorum, çene darlığından diş çekimi olacak sonrasında ise tel takılacak. Yazarken bile gerildim çok zahmetli bir süreç :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bi yoldaş daha buldum kendime! Ben bir haftada karar verip hızlıca yaptırdım, o yüzden korkmaya vakit kalmadı :D

   Sil
 2. çok geçmiş olsun çok zordur bu diş olayları... umarım daha az acıyla atlatırsın çok hissetmeden. Kolay gelsin cnm!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol tatlım, bi alışsam gerisi gelicek. Sonucu düşünerek motive olmaya çalışıyorum :)

   Sil