Makyaj Çantası Karıştırıyorum // Ege Tunca

13 Mayıs 2015 Çarşamba


Makyaj meraklısı her insanın makyaj çantası karıştırmak gibi bir huyu vardır. Şu zamana kadar yakın arkadaşlarımdan tutun da iş yerinde lavaboda karşılaştığım kadınlara varana kadar büyük bir arsızlıkla makyaj çantaları karıştırdım.Baktım bu böyle olacak gibi değil en iyisi bunları çekip sizinle de paylaşayım dedim. İlk konuğum da hem evime hem de gönlüme misafir olan Ege Tunca oldu.

Ege'nin daha çok "glam makeup" sevdiğini bildiğimden, makyaj çantasının doluluk oranı beni şaşırtmadı. Mac fırçaları 221(karıştırma fırçası) ve 188(duo fiber fırça) de demirbaşlarındanmış zaten. Ülkemize yeni gelen Urban Decay kapatıcının renk skalasının ne kadar dar olduğundan konuştuk, hatta Ege'ye uymayan renk bana tam uydu orası ayrı komik. Fakat benim için bomba etkisi yaratan ürün Benefit'in Watt's Up aydınlatıcısı oldu. Sürdüğüm andan itibaren yüzümdeki ışıltıyı görmeliydniz!

Resimdeki bazı ürünler için direk kendi görüşünü alalım hatta:Ege'ye çantasını karışrımama izin verip bana ilk kez kontür yaptığı için; Müge'ye de styling yaptığı ve Ege gittikten sonra makyajıma devam ettiği için için teşekkür ediyorum.


Ege'yle kullandığınız aynı ürünler varsa sizin de yorumlarınızı bekliyorum.
Hatta instagramda makyaj çantanızın resmini çekip, yorumlarınızı yazarak beni de etiketlerseniz, bir sonraki yazımda sizleri de konuk etmek isterim!
Mine facebook / twitter / instagram (@mineyy__)

7 yorum :

 1. Ay o hastalık bende de var, nasıl bir keyif nasıl bir keyif :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazen de coşup ürün tavsiyesi falan veriyorum bi de :D

   Sil
 2. Yaa tamam dediğin gibi yapcam belki o şanslı ben olurum hihi :) <3

  YanıtlaSil
 3. haha cok dogru :D Bende nezaman bir akrabaya, bir arkadasa gitsem makyajlarini inceliyorum :D Huyumuz ciksin :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çocukken gittiğim bi yeni gelin evinde bile yapmışım annem anlatır durur hala :D

   Sil
 4. Ay o benefitin aydınlatıcısını ben de çok merak ediyorum.

  YanıtlaSil