İstanbul'da Ne Giydim 1

1 Haziran 2015 Pazartesi


Aklımın bir köşesinde hep olsa da ani bir şekilde karar verdiğim İstanbul seyahatimde, giydiğim ilk outfiti, eğer beni instagram da takip ediyorsanız ucundan kıyısından çoktan gördünüz. Fakat daha detaylı olan fotoğrafları blogda paylaşmasam olmazdı.

Bu çekimi sabah 4'ten beri ayakta olduğum bir günün akşamında yaptık. Haliyle uykusuzluk ve yol yorgunluğum ciddi derecede belli oluyor. Bu kıyafetimi aynı zamanda gece yola çıkarken giydiğim için rahat olmasına özen gösterdim. Zaten asıl amaç gezmek olduğu için kafamı takmadan hareket edebileceğim bişeyler giymek istedim.

Bu hafta içinde bol fotoğraflı İstanbul gezi yazısı da gelicek. Yalnız şunu söylemeden geçemicem, insanın kendi ülkesinde turist olması çok güzel bir his. Sanırım bu turist kafasını uzunca bir süre üzerimden atamayacağım :)

Fotoğraflar için de tekrardan Nihan'a teşekkürü bir borç biliyorum, çok nazımı çekti :)

Tişört: Faruk Ekin
Jean:Zara
Ayakkabı:Converse
Deri Ceket: Defacto
Gözlük:H&M

Mine facebook / twitter / instagram (@mineyy__)

4 yorum :

 1. Wow,süper görünüyorsun! AYNI kiyafetleri bende giyerdim, sadece ayakkabilari baska secerdim hep topuklu giydigim icin :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy çok teşekkür ederim :) İstediğim modellerde ayak numaram olsa ben de topuklu giyerdim ama 34 numara ayakların cilvesi :D

   Sil
 2. Yine bir çizgili görüyorum:)))) aynı senin gibi ben de sürekli giyiyorum bu arada:P kendime yasakladım almıycam artık. Bide çok cool'sun çok sevdim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bağımlı oldum artık resmen :D Yaa sen de cool dedin ya gözlerimden kalp emojisi çıktı :))

   Sil