ABOUTMerhaba!
Bu sayfaya tıkladığınıza göre ben ve blogum hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyosunuz demek ki. O zaman başlayalım:
Ben Mine, mineyy ise bana üniversitedeyken takılan bir lakap zamanla internet kimliğime dönüştü. Güzele olan düşkünlüğümden ötürü blog dünyasında buldum kendimi.. 2011'de mezun olmaya bir sene kala yazmaya başladığım bu blog bazen gidip bazen geldiğim küçük köşem oldu. O zamanlar iş bulamama korkusunu ve mezuniyet bunalımı yaşarken şu an yeni işim ve yetişkinlerin garip dünyasında ayak uydurmaya çalışıyorum. Zamanla aklımdan geçen şeylerin moodboard'u olarak kullandığım bloguma hoşgeldiniz. İyi okumalar!

Hi!
As you clicked this page, i can assume you wanna learn more about me and my blog. So here we go.
I'm Mine. Mineyy (pronounced as me-nei) is my nickname given by my lovely mates, and soon became my internet personality. My quest for "the beauty" -and by beauty i mean anything art related- brought me to the blogging world. I started this blog in 2011 just a year before i graduated as a coping mechanism for my future unemloyment which did not happen at all. Now i am employed and trying to adjust into the adult world.. Basically this blog is my virtual moodboard all the things i love. Welcome and happy reading!

1 yorum :

  1. Merhaba kuzum! Ben @CoccolataFiruze:) Blogunun yeni tasarımına bayıldım. Nice yazılara...! Telefondan bakıldığında bile muhteşem! Harika gözüküyor ve şok şık ^_^ Ne zamandır söylemek istiyordum. Buraya yazmayı uygun buldum, sevgiler! Sini siviyirim (: <3

    YanıtlaSil